Suyun altında sınırsız nefes almak artık mümkün

Su seviyesinin dünya çapında artması ve suyun altında tamirat, onarım ve bakım için geliştirlen bir ürün. Exolung isimli bu ürün suyun altında sınırsız nefes almanızı sağlıyor. Suyun altında sınırsız nefes almak artık mümkün.

su altına dalış

Exolung isimli cihaz, suyun altına 5 metre dalmanızı sağlıyor. Bu uzunluk ürün test aşamasını geçtikten sonra ve patenti alındıktan sonra uzayabilir. Exolung suyun altında sınırsız nefes almanızı sağlıyor. Yani suyun altında sınırsız şekilde nefes alabileceksiniz. Fakat sınırsız şekilde nefes almak istiyorsanız hiç durmadan hareket etmeniz gerekiyor bu da gerçekten imkansız. Ayrıca Exolung ‘a panik ve kramp girmesi durumunda (herhangi başka bir acil durum da olabilir) ekstra bir tüp bulunmalı ve acil durum anında bu tüp devreye girmeli. Peki bu durumlar yaşanmadı ve sonsuza kadar hiç durmadan hareket edebilirsek bu sefer başak bir sorun çıkıyor o sorunda bir çok ciddi bir sağlık sorunu. Eğer denizin altında çok uzun süre kalırsanız çok ciddi bir sağlık sorununuz başlar ve bu sizi ölüme götürebilir. Fakat fazla denizin altına girmek istemiyorsanız, azıcık girip çıkıcam diyorsanız ya da su altında bakım, onarım, tamirat gibi işler için oldukça kullanışlı bir cihaz. En azından kompresör, motor, pil ve benzeri gibi ağır aletlerden kurtarıyor.

İlginizi Çekebilir: 60 Bin Doları 50 Milyon Dolar Yaptı! Nasıl Zengin Olunur ?

Exolung suyun altında sınırsız nefes almak

Peki Nerelerde Kullanılabilir? Suyun Altında Sınırsız Nefes Almak İçin Uygun mu?

Havuz bakımı, onarımım ve tamiratı gibi havuz işlerinde, su gideri tamiratı, onarımı ve bakımı gibi su altında yapılan işllerde kullanılabilir. Fakat suyun altında uzunca bir süre kalmak için uygun kesinlikle değildir.

Yazar ve Editör: İlker TOSUN

Kaynaklar: Barış Özcan, Exolung internet sitesi

Etiketler: Suyun altında sınırsız nefes almak, suyun altında nefes almak, exolung, nefes nasıl tutulur, su altında nefes almak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here