İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’de genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Dr. Mehmet Çakılcıoğlu sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı görevinden istifa etti.

Aldığımız bilgilere göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Çakılcıoğlu dün verdiği ani bir karar neticesinde istifa etti.

İlginizi Çekebilir: Türkiye Günlük Ölüm Sayıları Gerçeği Yansıtmıyor mu?

İBB ‘den henüz herhangi bir doğrulama gelmedi

İBB’deki genel sekreter yardımcılığı görevinden istifa eden Mehmet Çakılcıoğlu için İBB’den henüz bir açıklama gelmedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'de genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Dr. Mehmet Çakılcıoğlu sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı görevinden istifa etti.
İBB ‘den istifa eden Mehmet Çakılcıoğlu

İBB ‘den istifa eden Dr. Mehmet Çakılcıoğlu kimdir?

1961’de Tekirdağ’da doğdu. TED Ankara Koleji’nde mezun olduktan sonra 1987 yılında Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nü bitirdi. 1989 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nden Yüksek Kent Plancısı, 1996 yılında da yine aynı üniversiteden Dr. Kent Plancısı ünvanını aldı. 1989-2014 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’nda çalıştı. 2008-2012 yılları arasında Dünya Sağlık Örgütü, Sağlıklı Kentler Birliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü olarak görev yaptı. 2008 yılından bu yana İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Nisan 2014-Haziran 2019 tarihleri arasında Beylikdüzü Belediyesi’nde Teknik Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Çeşitli dergilerde yayınlanmış ve çeşitli kongre, seminer, panel, akademik toplantılarda sunulmuş çok sayıda bilimsel eseri bulunmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üye olan Mehmet Çakılcıoğlu evli ve bir çocuk babasıdır.

Onur TUTUŞ

Mehmet Çakıloğlu Twitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here