Bizi Twitter ve İnstagram’da Takip Eder misin?

hdp'li vekil karısını mı dövdü ?
“Eşim dolabın kapağına gözünü vurdu”

Eşini dövdüğü düşünülen HDP’li vekil suskunluğunu bozdu

16 Temmuz sabahı medyada HDP’li vekil Mensur Işık’ın eşini dövdüğü iddiası yer aldı. Çıkan haberlerde, Vekil Mensur Işık, dün gece Çankaya’da oturdukları evde eşiyle tartıştı. Tartışmanın ardından Mensur Işık’ın eşinin yüzüne defalarca yumruk atıldığı ifade edildi. Ancak HDP’li vekil kendisini, “Eşim dolabın kapağına gözünü vurdu” diyerek savundu.

Eşini dövdüğü iddia edilen HDP’li vekil suskunluğunu bozdu ve olayı anlattı

Yavuz Oğhan 16 Temmuz tarihli Radyo Kara Kutu adındaki yaptığı yayında eşini dövdüğü düşünülen vekil ile telefonda konuşmuş. HDP’li vekil eşini darp etmediğini söyledi. Eşinin yüzünde oluşan morluklar sorulduğunda, “Dolabın kapağına vurdu.” diye yanıt verdi.

HDP’li vekile göre olay şu şekilde yaşanmış

HDP’li vekil, “Bizim covid-19 testlerimiz pozitif çıktı. Önce benim testim sonra da eşimin testinin pozitif olduğu anlaşıldı. Çok uzun zamandır evdeyiz, karantinadayız. Eşimin bu hastalığı eve benim getirdiğim yönünde eleştirileri vardı. Dikkat etmediğimi söyledi. Sonrasında eleştirilere dayanamayarak, belki de hastalığını onun getirmiş olacağını kendisine söyledim. Sonuçta sürekli alışverişe çıktığını bu nedenle hastalığı eve onun getirmil olabileceğini söyledim. Ve aramızda bir tartışma oldu.”

İlginizi Çekebilir: Televizyon Bitti mi? İnternet Televizyonu Nasıl Bitirdi?

“Eşim dolabın kapağına gözünü vurdu”

HDP vekili tartışmanın devamında eşinin dikkat etmeyerek dolabın kapağına çarptığını söyledi. Eşinin gözünün mor olma nedeni de bundan kaynaklanıyormuş.

Yavuz Oğhan HDP vekili ile konuşmalarını anlattığı yayında vekilin sözleri için, “Bu cümle eşini döven kocalar tarafından çok sık kullanılmaktadır.” dedi.

“Hastaneye gitmeyelim bunu yanlış anlarlar”

HDP vekili, kendisini savunduğu konuşmanın devamında, eşinin moraran gözü için hastaneye gitmek istediğini söyledi. Ancak HDP vekili, “Hastaneye gitmeyelim bunu yanlış anlarlar” diyerek eşini hastaneye gitmemesi üzerine ikna etmiş.

HDP’li vekil “Ben karıma el kaldırmadım”

Ağrılarının dayanılmaz olması üzerine Milletvekili Işık, eşini hastaneye götürdüğünü söyledi. Ancak yolda da tartıştıklarını belirten Işık, “Karım bana hastaneye gittikten sonra beni nasıl rezil edeceğini söyledi. Ardından da hastanede benden şiddet gördüğünü söyledi. Aslında böyle bir şey yok ben karıma el kaldırmadım.” diyerek kendini savundu.

Onur TUTUŞ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here